Ballina Etiketimet Blera

Etiketim: blera

Vlojnë diplomat e blera në BDI, një portal së shpejti do...

Ministra, zëvendësministra, policë, drejtorë, nga radhët e BDI-së nga përbërja e kaluar dhe nga përbërja aktuale dyshohen për blerje të diplomave universitare, njofton portali...

Lajmet e fundit