Ballina Etiketimet Bozhinovski

Etiketim: bozhinovski

Zënkë në seancën gjyqësore, 2000 euro gjobë për Bozhinovskin

Ai akuzoi gjykatësen, Lenka Davitovska, se mendon vetëm për të fituar sa më shumë para dhe e ka marrë tashmë vendimin. Kjo ka bërë që...

Lajmet e fundit