Ballina Etiketimet Branko Manojllovski president

Etiketim: Branko Manojllovski president

KOMENT/ A do jetë Branko Manojllovski kandidati konsensual i BDI-së për...

Nëse në zgjedhjet e fundit presidenciale Bashkimik Demokratik për Integrim nuk gjeti një figurë të pranueshme nga Gruevski dhe VMRO-ja për president të Republikës së Maqedonisë,...

Lajmet e fundit