Ballina Etiketimet Bullgari

Etiketim: bullgari

Bora bllokon mbi 500 makina në Bullgari (FOTO)

Në Jug të Bullgarisë dhe rrugët rreth Burgasit për shkak borës kanë mbetur të bllokuar rreth 500 makina dhe autobusë. Bora e madhe ka bllokuar...

Lajmet e fundit