Ballina Etiketimet Burg per funksionaret e bdi

Etiketim: burg per funksionaret e bdi

Dënohet me burg një funksionar i BDI-së (VIDEO)

Dënime me kusht prej tre muajve për drejtorin e ndërmarrjes publike komunale të Tetovës, Xhelal Ceka si dhe 3200 euro gjobë me para për...

Lajmet e fundit