Ballina Etiketimet Burgosje

Etiketim: burgosje

Bastisen shtëpite, arsyet nuk i dinë as nga MPB, njësite speciale...

Mbrëmë policia zhvilloi aksion në fshatrat Hasanbeg dhe në Haraçinë të Shkupit. Jo zyrtarisht mësohet se janë arrestuar pesë persona të dyshuar për terrorizëm,...