Ballina Etiketimet Burhan ahmeti

Etiketim: burhan ahmeti

Artisti Ahmeti me porosi për partitë: Boll me statuse, bashkohuni, se...

Artisti dhe profesori Burhan Ameti përmes një letre publike të ashtuquajtur “spontane” i ka dërguar sinjal partive të reja politike, lidhur me mosgjetjen e...

Lajmet e fundit