Ballina Etiketimet Buri mencur

Etiketim: buri mencur

Burri i mërzitur dhe i dëshpëruar nga hallet e jetës i...

Një burrë i mërzitur dhe i dëshpëruar nga hallet e jetës, pyeti një të mençur: ”Kam ardhur tek ti për të të qarë hallin....

Lajmet e fundit