Ballina Etiketimet Clinton dhe trump

Etiketim: clinton dhe trump

Ja kush e fitoi debatin e fundit presidencial në përballjen më...

Debati i tretë dhe i fundit mes kandidatëve presidencialë, Hillary Clinton dhe Donald Trump u mbajt në Las Vegas dhe përfshiu tema mbi  gjykatën...

Lajmet e fundit