Ballina Etiketimet Dasma e besit dhe xhensiles

Etiketim: dasma e besit dhe xhensiles

Dy ditë pas dasmës vjen reagimi i parë i nuses, Xhensila...

Dy ditë pas dasmës së saj këngëtarja Xhensila Myrtezaj ka bërë dhe postimin e parë në rrjete sociale. Ajo ka publikuar një foto së bashku...

Lajmet e fundit