Ballina Etiketimet Deklaroi

Etiketim: deklaroi

Ja çfarë deklaroi Zaev pas takimit në selinë e Lëvizjes BESA

Lideri i LSDM-së dhe mandatari për formimin e qeverisë së re, Zoran Zaev pas mbarimit të takimit me kryetarin e Lëvizjes BESA, tha se...

Lajmet e fundit