Ballina Etiketimet Demet e permbytjeve ne shkup

Etiketim: demet e permbytjeve ne shkup

Familja Salihu: Përmbytjet na lanë pa çati mbi kokë

Përmbytjet e shkaktuara dy muaj më parë si dhe tërmetet e vazhdueshme kanë bërë që shumë familje të mos mund të kthehen në shtëpitë...

Lajmet e fundit