Ballina Etiketimet Denari

Etiketim: denari

BDI dhe LSDM mirren vesh, denari edhe në gjuhën shqipe

Një ndër kërkesat e BDI-së, është që denari të jetë edhe në gjuhën shqipe, deklarojnë nga burimet partiake. LSDM dhe BDI ende janë në bisedime...

Lajmet e fundit