Ballina Etiketimet Deniz

Etiketim: deniz

“Nihani” aktorja bukuroshe tregon për jetën e saj

Neslihan Atagul njihet si Nerimani e serialit “Mes Dy Dashurish”, ose Nihani e serialit “Kara Sevda” apo “Dashuri Pafund”. Neslihani dhe Kadiri u dashuruan me...

Lajmet e fundit