Ballina Etiketimet Deshmitari

Etiketim: deshmitari

Flet dëshmitari i plagosur: I mora 2 mijë euro me fajde,...

Do të duhej të jepte dëshminë sot në gjyqin për fajde, ku është palë e dëmtuar. Por, Ibrahim Kazazit ia pamundësuan dëshminë dy persona,...

Dëshmitari rrëfën ferrin e Stambollit: U shtira si i vdekur 20...

Francois al-Asmar, i diplomuar për gazetari radiofonike dhe televizive, ashtu si shumica e 39 njerëzve të vrarë naten e Vitit të Ri në “Reina”,ishte...

Lajmet e fundit