Ballina Etiketimet Dhoma

Etiketim: dhoma

Kjo është dhoma përkujtimore e anëtarëve të komisionit të alfabetit shqip

Në Muzeun e Alfabetit Shqip në Manastir, me konferencë shkencore kushtuar kësaj dite dhe me inaugurimin e Dhomës Përkujtimore të Komisionit të Alfabetit ku...

Lajmet e fundit