Ballina Etiketimet Dhuna etnike

Etiketim: dhuna etnike

Philips: Maqedonia është në krizë që nga dhuna etnike, e cila...

Mbas zgjedhjeve të fundit në Maqedoni , dhe situatës të krijuar post zgjedhore atje, Profesor David L. Phillips i cili aktualisht është Drejtor i...

Lajmet e fundit