Ballina Etiketimet Dime spasov

Etiketim: dime spasov

KSHZ ndërpret seancën, Dime Spasov sërish thirrje për protesta (FOTO LAJM)

Komisioni Shtetëror Zgjedhor në Maqedoni, ankesën e fundit të LSDM-së do ta diskutojë nesër në seancën e planifikuar për në ora 11:00. Kryetari i KSHZ-së,...

Pse nuk u inçizua rasti ‘Monstra’ ashtu siç u inçizua rasti...

Mbrëmë Televizioni Sitel ka publikuar video ekskluzive nëpërmjet së cilës ata deshën që të mbrojnë ndihmës ministrin për Punë dhe Politikë Sociale, Dime Spasov,...

Lajmet e fundit