Ballina Etiketimet Dosje uck

Etiketim: dosje uck

Qosja: Basha me zyrtarë të LDK-së furnizuan Dick Martyn me të...

Akademik Rexhep Qosja ka shkruar një tekst të gjatë për gjendjen në Shqipëri pas dështimit të pozitës dhe opozitës për të gjetur një zgjidhje...

Lajmet e fundit