Ballina Etiketimet Drame

Etiketim: drame

Gjermani: Dramë familjare, babai vret dy fëmijët dhe më pas veten...

Ngjarja e rëndë ka ndodhur në qytetin Bad Driburg (NRW) – në lindje të Vestfalisë Babai (33) vrau dy fëmijët – një djalë (8) dhe...

Dramë e armatosur në Haraqinë të Shkupit

Drama në Haraqinë të Shkupit ka ndodhur dje në ora 17.50, në një pompë të benzinës, ku disa persona të maskuar dhe të pajisur...

Dramë e armatosur në Kumanovë

Një dramë e vërtetë ka ndodhur të martën në Kumanovë. Dy persona të panjohur kanë sulmuar personin Z.S. (51) dhe komshiun e tij, L.D....

Lajmet e fundit