Ballina Etiketimet Drejtesi

Etiketim: drejtesi

Ahmeti kërkon drejtësi kundër Bogoevskit, por nuk shkon në gjykatë

Është caktuar seanca dëgjimore në procesin që Ali Ahmeti dhe Musa Xhaferi, ngritën kundër Bogoevskit. Por nga BDI-ja njoftojnë se Ali Ahmeti nuk do të...

Lajmet e fundit