Ballina Etiketimet Dy milione euro

Etiketim: dy milione euro

Avokati thotë se dikush prej “Grupit të Kumanovës” mori 2 milionë...

Ndonëse deri në një kohë ishte gjithçka enigmatike lidhur me personat që e nisën incidentin e 9 dhe 10 maj të vitit të kaluar...

Lajmet e fundit