Ballina Etiketimet Ekskluzive

Etiketim: ekskluzive

Video ekskluzive e betimit të UÇK-së në Prekaz: Flasin Sami Lushtaku...

“Si pjesëtar i Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës betohem se do të luftojë për çlirimin e tokave të pushtuara të shqiptarëve dhe bashkimin e tyre,...

EKSKLUZIVE/ Kush do e mer përgjegjësinë për rezultatin skandaloz të BDI-së?

Bashkimi Demokratik për Integrim ka pësuar humbjen më të thellë që nga themelimi i saj, është përgjysmuar me vota dhe numra deputetësh nga zgjedhjet e...

Lajmet e fundit