Ballina Etiketimet Elem maqedoni

Etiketim: elem maqedoni

TEC Manastir dhe ELEM në shënjestër të PSP-së

Përveç hetimeve për partitë politike në Maqedoni Prokuroria Speciale Publike ka filluar edhe hetimin në Termocentralin Energjetik në Manastir dhe kompaninë për shpërndarjen e...

Lajmet e fundit