Ballina Etiketimet Emir nihan

Etiketim: emir nihan

E dinit se në krah të Emirit në ‘Kara Sevda’ luan...

“Dashuri e pafund” apo "Kara Sevda"  është një nga serialet më të ndjekura dhe më të pëlqyera momentalisht në vend. Rrjedhimisht, edhe protagonistët e...

Lajmet e fundit