Ballina Etiketimet Etnik

Etiketim: etnik

Kasami: Kriza institucionale mundohet të kalojë në diversitetin etnik

Pas takimit me Komisionerin për Politikë Fqinjësore dhe Negociata të Zgjerimit, Johannes Hahn, kreu i Lëvizjes BESA, Bilall Kasami, deklaroi se “partia e tij...

Lajmet e fundit