Ballina Etiketimet Fati

Etiketim: fati

ARENA: Fati i Maqedonisë në duart e shqiptarëve. Debatojnë Zekiri, Rexhepi,...

Situata në Maqedoni po përcjellet me vëmendje të shtuar nga mediat shqiptare në Shqipëri dhe Kosovë. Mbrëmë në emisionin Arena me Dritan Hila në...

Lajmet e fundit