Ballina Etiketimet Fejesa

Etiketim: fejesa

TRAGJEDIA- Do festonin fejesën, por plumbat i ndanë (FOTO)

Në mesin e viktimave te masakres ne Stamboll ishte një çift turk i sapofejuar, Mustafa Sezgin Seymen dhe Sezen Arseven, të cilët kishin dalur...

Këshilla se si t’i kërkosh të dashurit se ka ardhur koha...

Secili prej nesh mendon sipas mënyrës së tij për martesën. Nga njëra anë ka njerëz shumë entuziastë, sepse është ai një prej qëllimeve që...