Ballina Etiketimet Femijet ne Islam

Etiketim: femijet ne Islam

Tregimi mbi një njeri i cili kishte gjashtë vajza dhe gruan...

Një njeri kishte gjashtë vajza dhe gruan e kishte shtatzënë për herë të shtatë. Një natë para se të flinte u lut në vete:...

Lajmet e fundit