Ballina Etiketimet Fjalen

Etiketim: fjalen

VMRO-DPMNE pret fjalën e fundit nga Ali Ahmeti

Katër ditë para përfundimit të mandatit të liderit të VMRO-së Nikolla Gruevski për formimin Qeverisë, bisedimet mes VMRO-së dhe BDI po mbahen sekrete, pa...

Lajmet e fundit