Ballina Etiketimet Formacioni zyrtar

Etiketim: formacioni zyrtar

Shqipëri- Lihtenshtajn, ja formacionet zyrtare (FOTO)

Lihtenshtajn dhe Shqipëria tashmë kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre të vlefshëm për fazën kualifikuese në Kupën e Botës ‘Rusia 2018’. Takimi nis...

Lajmet e fundit