Ballina Etiketimet Fuere

Etiketim: fuere

Fuere: Gruevski nuk do të formojë qeveri (VIDEO)

Ish-ambasadori i BE-së në Shkup, Ervan Fuere, ka dhënë një intervistë për 24Vesti, ku deklaron se Nikolla Gruevski nuk do të formojë qeveri, përcjell...

Fuere: Erdhi koha për ndryshime, kthim të demokracisë dhe ligjit (FOTO)

“Këtë javë qytetarët e Maqedonisë do të votojnë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Në dy vitet e fundit ata kanë qenë viktima të një...

Lajmet e fundit