Fuere: Erdhi koha për ndryshime, kthim të demokracisë dhe ligjit (FOTO)

“Këtë javë qytetarët e Maqedonisë do të votojnë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Në dy vitet e fundit ata kanë qenë viktima të një regjimi i cili ka qeverisur me rregullat e veta dhe ka menduar se ajo është më e mira për shtetin”, shkruan në rrjetin social “Facebook‘ ish eurobambasadori në Shkup, Ervan Fuere, njofton Portalb.

“Erdhi koha për ndryshime dhe për kthimin e demokracisë, por edhe për kthimin e ligjit i cili nuk është gjatë kohë në vend”, shkruan Fuere.


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu