Ballina Etiketimet Foto

Etiketim: foto

Gjykata refuzoi paraburgimin edhe për Mijallkovin

Këshilli Penal i Gjykatës Penale mbrëmë ka vendosur që për ish drejtorin e Drejtorisë për Siguri dhe Kundërzbulim të mos caktojë masë paraburgimi e...

Zekiri i shqetësuar për përplasjet BDI-BESA (FOTO)

Deputeti shqiptar i LSDM-së Muhamed Zekiri ka reaguar publikisht me një status ne facebook mbi përplasjet e fundit mes aktivistëve të BDI-së dhe Lëvizjes...

Kim Jong-un gati për luftë – pamje nga stërvitja “më e...

Ushtria e Kim Jong-un tregon se është e përgatitur për luftë duke teksa kanë lansuar raketat, dhe jo vetëm, gjatë një stërvitje, e cila...

Ministri grek për foton e ushtarëve: “Kush nuk ndihet grek, të...

Një foto e shtatë djemve shqiptarë në ushtrinë greke duke bërë me duar shqiponjën, prej dy ditësh ka shkaktuar zemërim në opinion grek. Ministri grek...

Shtypi maqedonas nesër: Ish-gruaja e Ramës 9 milionë Dollarë nga USAID...

Ish-bashkëshortja e Kryeministrit Edi Rama nesër do të jetë në faqen kryesore të një ndër gazetave më të mëdha maqedonase. Gazeta “Dvdenik” në Maqedoni do...

BDI në pritje të ftesës së Nikolla Gruevskit

BDI është ende në pritje të ftesës së Gruevskit për të nisur bisedimet rreth formimit të qeverisë së re. Përfaqësuesit e partisë së Ali...

Brenda zyrës së Trumpit: Shikoni çfarë mban në të presidenti i...

Donald Trump duhet të braktisë këtë zyrë nga 20 janari për t’u zhvendosur në Shtëpinë e Bardhë. Zyra gjendet në Kullën Trump. Miliarderi mban në...

Momenti i vrasjes së Arkanit, a është kjo fotografia që e...

Një fotografi që thuhet se tregon momentin në të cilën Dobrosav Gavric shihet duke qëlluar mbi Zeljko Raznjatovic Arkanin në Hotel Intercontinental, vetëm për...

KOMENT/ Thaçi, presidenti i një shteti me shumicë myslimane, me kushtetutë...

Presidenti i Republikës së Kosovës, Hashim Thaçi, edhe përkundër faktit se Kosova është një shtet laik sipas kushtetutës, dhe përbërja e popullatës së saj...

Ohri ka qenë më i bukur se sa është tani (FOTO)

Qyteti i Ohrit ndryshe njihet edhe si qyteti i paqes për Maqedoninë pasi në këtë qytet është nënshkruar marrëveshja e vitit 2001 që i’a...

Lajmet e fundit