Zekiri i shqetësuar për përplasjet BDI-BESA (FOTO)

Deputeti shqiptar i LSDM-së Muhamed Zekiri ka reaguar publikisht me një status ne facebook mbi përplasjet e fundit mes aktivistëve të BDI-së dhe Lëvizjes Besa si dhe mediumeve të afërta me këto dy subjekte politike, shkruan InfoShqip.

Zekiri ndjehet i shqetësuar nga këto veprime dhe apelon për qetësi, bashkëpunim dhe unitet. Më poshtë do e ndiqni të plotë deklaratën e Zekirit./InfoShqip.com


PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu