Ballina Etiketimet Besa

Etiketim: besa

Gashi: Nuk lanë shpifje pa na ngjitë, por koha i demantoi...

Duke folur për shpifjet që ia kanë bërë Besës në të kaluarën, kryetari i Lëvizjes BESA sonte në emisionin ZigZag më TV Art tha...

Zejdi tregon kush mund të jetë kandidat për kryetar i Lëvizjes...

Në emisionin Rruga Drejt sonte debatohet për zhvillimet e fundit në Lëvizjen Besa e cila do të mbajë dy kongrese për një muaj. Njëri...

(VIDEO) Zeka i Çairit: “O Ali Ahmeti a je hiç burr...

Video që po shpërndahet me të madhe nga simpatizuesit të Besës. Video ku Zeqirija Ibrahimi, kandidati për Komunën të Çairit nga BESA, në të njëjtën...

Azizi: Eprorët ushtarak të ish-Jugosllavisë si etnitet paraqiteshin si Jugosllavë, do...

Një nga themeluesit dhe funksionar i lartë i Lëvizjes BESA, Adnan Azizi, me një shkrim të tij të fundit bën një kthim pas në...

Zaev tregon rrjedhën e bisedimeve me Lëvizjen BESA (VIDEO)

Kryetari i LSDM-së, Zoran Zaev ka folur për Al Jazeera për Qeverinë e re të Maqedonisë ku ka thënë se me BDI-në dhe me...

Rebelim në BDI, nuk e duan BESËN në Qeveri?!

BDI nuk e do Lëvizjen BESA që të jetë pjesë e Qeverisë. Nga kjo parti theksojnë jozyrtarisht se janë në gjendje për të siguruar...

Dojçe Vele: Besa do ta ulë numrin e ministrave të BDI-së,...

Përveç “pozitave bazë negociatore”, partitë nuk i zbulojnë preferencat e tyre për resorët në kabinetin e ri qeveritar, sepse ato nuk varen vetëm nga...

Sot takohen BDI-ja dhe LSDM-ja, kalkulimet kanë filluar për qeverinë e...

Ashtu siç paralajëmroi edhe kryetari i BDI-së, Ali Ahmeti, sot pritet të realizohet takim ndërmjet partisë së tij dhe LSDM-së, në tentimin për të...

Ja çfarë deklaroi Zaev pas takimit në selinë e Lëvizjes BESA

Lideri i LSDM-së dhe mandatari për formimin e qeverisë së re, Zoran Zaev pas mbarimit të takimit me kryetarin e Lëvizjes BESA, tha se...

Fadil Zendeli i BESËS: Asnjëherë nuk do të lejojmë të amnestohen...

“BDI është përgjegjëse për të gjiha segmentet për 11 vite që ishte në Qeveri me VMRO – DPMNE-në”

Lajmet e fundit