Ballina Etiketimet Muhamed zekiri

Etiketim: muhamed zekiri

Zekiri i shqetësuar për përplasjet BDI-BESA (FOTO)

Deputeti shqiptar i LSDM-së Muhamed Zekiri ka reaguar publikisht me një status ne facebook mbi përplasjet e fundit mes aktivistëve të BDI-së dhe Lëvizjes...

Muhamed Zekiri citon profetin Muhamed a.s në parlament para betimit

Deputeti nga rradhët e LSDM-së, Muhamed Zekiri, para se të bëjë betimin e tij si deputetë i Parlamentit të Maqedonisë, ka cituar profetin Muhamed...

Muhamet Zekiri paralajmëron kandidat shqiptar nga LSDM për kryetar komunash

Me votën për LSDM-në, shqiptarët kanë pamundësuar Gruevskin të luaj me fatin e tyre, dhe me fatin e të gjithë qytetarëve të vendit, tha...

Artan Grubi dhe Ali Ahmeti i vardisen LSDM-së, Muhamed Zeqiri nuk...

Sapo janë shpallur rezultatet zgjedhore prej KSHZ-së, Artan Grubi ka filluar t’i vardiset LSDM-së. Duke u munduar të hapë një derë edhe te kjo...

Zekiri: Kërcënimet ndaj Lajm-it tregojnë në çfarë derexhe ka rënë DUI

Kandidati për deputet dhe ish gazetari, Muhamed Zekiri, ka shprehur përkrahje të parezervë për gazetën Lajm dhe drejtorin e gazetës, fejzi Hajdari. “Perkrahje te parezerve...

Muhamed Zeqiri tregon kush e theu shtabin e LSDM-së në Haraçinë

Përfaqësuesi i lartë i LSDM-së dhe kandidati i kësaj partie për deputet në njësinë zgjedhore numër 2, Muhamed Zeqiri, në një intervistë ekskluzive për...

Kreu i BDI-së nuk tërhiqet. Zekiri dhe Trajanov thonë se Ahmeti...

Muhamed Zeqiri i LSDM-së dhe Pavle Trajanov nga Lidhja Demokratike iu përgjigjën deklaratës së Ali Ahmetit, i cili mbrëmë në tubimin e BDI-së, pyeti...

Zeqiri: Le të thotë tani dikush se nuk janë një VMRO...

Pasi Bashkimi Demokratik për Integrim dhe VMRO-ja vendosën të garojnë nën të njejtat sllogane, vjen një reagim nga ish gazetari Muhamed Zekiri, tani nga...

Vizita e Ahmetit në Kumanovë, arritje e madhe! (FOTO)

Muhamed Zekiri Paramendoni ne opinion na paraqitet e arritur e madhe shkuarja e nje lideri ne Kumanove, a ne fakt as qe ka hy ne...

Zekiri në “Debat”: Do të ketë tensione dhe gjëra të paparashikueshme...

Në emisionin e parë të ciklit të debateve “Debati” të Portalbit dhe NovaTv mysafir ishte ish gazetari, i angazhuar në politikë, në LSDM. Ai...