Ballina Etiketimet Shqetesuar

Etiketim: shqetesuar

Zekiri i shqetësuar për përplasjet BDI-BESA (FOTO)

Deputeti shqiptar i LSDM-së Muhamed Zekiri ka reaguar publikisht me një status ne facebook mbi përplasjet e fundit mes aktivistëve të BDI-së dhe Lëvizjes...

Kisha ortodokse në Maqedoni e shqetësuar nga situata në vend

Kisha ortodokse e Maqedonisë shpreh shqetësim për gjuhën maqedonase dhe për situatën aktuale në të cilën gjendet komuniteti maqedonas. Njëkohësisht nga ky institucion fetar...

Lajmet e fundit