Ballina Etiketimet Zekiri

Etiketim: zekiri

Zekiri: Do ti gjejmë vrasësit e vërtetë në rastin ‘Monstra’

Nënkryetari i LSDM-së, Muhamed Zekiri thotë se qeveria e re do të angazhohet për një shtet ligjor, i cili do të zbardh të gjitha...

Zekiri i shqetësuar për përplasjet BDI-BESA (FOTO)

Deputeti shqiptar i LSDM-së Muhamed Zekiri ka reaguar publikisht me një status ne facebook mbi përplasjet e fundit mes aktivistëve të BDI-së dhe Lëvizjes...

Zekiri: mos kishte pasur krisma nga sigurimi i Spasovskit do të...

Deputeti i LSDM-së Muhamed Zekiri sonte në Click Plus tha se në sallën e koferncës kur hynën huliganët atëherë sigurimi i Oliver Saspovskit ka...

Zekiri: Organet po më ndjekin, por nuk do të më frikësojnë

Nëpërmjet një postimi në profilin e tij në rrjetin social Facebook, Muhamed Zekiri ka njoftuar se është duke u hetuar nga organet e Ministrisë...

Policia Financiare bastisë shtëpinë e Muhamed Zekirit

Policia ka kontrolluar shtëpinë time. Mund të kërkojnë dhe bastisin sa t’ju dojë shpirti, as nuk do t’më frikësojnë e as t’më ndalojnë, kështu...

ARENA: Fati i Maqedonisë në duart e shqiptarëve. Debatojnë Zekiri, Rexhepi,...

Situata në Maqedoni po përcjellet me vëmendje të shtuar nga mediat shqiptare në Shqipëri dhe Kosovë. Mbrëmë në emisionin Arena me Dritan Hila në...

Zekiri: “Pa BDI-në nuk bëhen numrat. Nuk mund ta përjashtosh. Nëse...

“Shqiptarët në Maqedoni janë fituesit më të mëdhenj të këtyre zgjedhjeve sepse ata i thanë stop Nikolla Gruevskit. Shqiptarët e shpëtuan Maqedoninë në vitin...

Zekiri: Më 11 dhjetor u pengua Gruevski, që të mos luaj...

Zgjedhjet e fundit në Maqedoni janë tema e sotme e emisionit “Arena” nga Dritan Hila në Ora News. Deputeti me origjinë shqiptare në radhët e...

Zekiri: Duke votuar për LSDM-në, shqiptarët kanë shkruar historinë

Ish gazetari Muhamed Zekiri, ka komentuar për agjencinë “Anadolu” zhvillimin e ngjarjeve të fundit në lidhje me zgjedhjet e parakohshme në Maqedoni. “Ia ka vlejtur...

Zekiri: Deri 70 mijë shqiptarë kanë votuar për LSDM-në

Kandidati për deputet në Maqedoni, Muhamed Zekiri nga LSDM ka thënë se numri i shqiptarëve që kanë votuar për partinë ku ai bën pjesë...

Lajmet e fundit