Ballina Etiketimet Erwan fouere

Etiketim: erwan fouere

Fuere: Erdhi koha për ndryshime, kthim të demokracisë dhe ligjit (FOTO)

“Këtë javë qytetarët e Maqedonisë do të votojnë në zgjedhjet e parakohshme parlamentare. Në dy vitet e fundit ata kanë qenë viktima të një...

Lajmet e fundit