Ballina Etiketimet Gezim kelmenti

Etiketim: gezim kelmenti

“Dashuria” për otomanët dhe “urrejtja” për Skënderbeun, sërish ia “vlon gjakun”...

Në emisionin “n’Kosovë Show” në First Channel, ishin të ftuar deputeti Gëzim Kelmendi dhe profesori Zeqirja Idrizi. Të dy zhvilluan debat të ashpër duke mos...

Lajmet e fundit