Ballina Etiketimet Gjakmarja ne shqiperi

Etiketim: gjakmarja ne shqiperi

Rrëfimi për mësuesen shqiptare që shkon përtej gjakmarrjes, për të ndihmuar...

Aty ku shumë njerëz, madje dhe policia, ka frikë të shkelë, Luljana Luani, çon libra, furnizime ushqimore, duke pasur një jetë plot me eksperiencë...

Lajmet e fundit