Ballina Etiketimet Gjejne

Etiketim: gjejne

Pasuria e tij vlerësohet 14 miliardë dollarë, por amerikanët nuk po...

Para se zotëria i drogës meksikane Joaquin “El Chapo” Guzman u kap vitin e kaluar dhe u ekstradua në Shtetet e Bashkuara në janar,...

Shqiptarët gjejnë “zgjidhjen” për çmimin e lartë, naftë kontrabandë nga Maqedonia...

Fiks Fare ka denoncuar sot futjen e naftës kontrabandë nga Maqedonia. Shqiptarët e kanë gjetur zgjidhjen për të përballuar çmimin e lartë të naftës në...

Lajmet e fundit