Ballina Etiketimet Gjenden

Etiketim: gjenden

Kapen 4 nga 6 autorët e grabitjes në Rinas, gjendet dhe...

Policia ka arrestuar 4 nga 6 autorët e dyshuar për supergrabitjen e 3.2 milionë dollarëve një banke private më 9 shkurt 2017, në rrugën...

Lajmet e fundit