Ballina Etiketimet Gjuhe te huaja

Etiketim: gjuhe te huaja

E jashtëzakonshme/ 32-vjeçari nga Bosnja flet 56 gjuhë, ja sa kohë...

Ai është vetëm 32-vjeç, por Muhamed Meshiçi nga Tuzlla e Bosnjës dhe Hercegovinës flet plotë 56 gjuhë. Meshiç kur ishte vetëm 16-vjeç kishte ushtruar...

Lajmet e fundit