Ballina Etiketimet Gjykata e apelit

Etiketim: gjykata e apelit

Gjykata e Apelit në Maqedoni konfirmon vendimet e Penales për konfiskimin...

Gazetarja Ivona Talevska mbetet pa pasaportë. Gjykata e Apelit ia refuzoi ankesën si të pabazë dhe e konfirmoi vendimin e Gjykatës Penale ku i...

Gjykata e Apelit dënon Sami Lushtakun me 7 vjet burg

Gjykata e Apelit e Kosovës ka shpallur sot aktgjykimin lidhur me rastin “Drenica 1”. Lajmin e ka konfirmuar ekipi mbrojtës i Sami Lushtakut. Përmes një komunikate...

Lajmet e fundit