Ballina Etiketimet Goditet

Etiketim: goditet

Pas borës dhe ngricave, Shqipëria pritet të goditet nga përmbytjet

Pas ngricës që ka përfshirë të gjithë vendin, sinoptikanët parashikojnë që javën e ardhshme të nisin reshje të dendura shiu. “Ditën e martë dhe ditën...

Aeroplani i linjës Tiranë-Munih goditet nga rrufeja në fluturim (FOTO)

Një aeroplan i nisur mbrëmjen e shkuar nga Aeroporti i Rinasit në drejtim të Gjermanisë është goditur nga rrufeja gjatë fluturimit. Aeroplani është nisur rreth...

Lajmet e fundit