Ballina Etiketimet Grate ne maqedoni

Etiketim: grate ne maqedoni

Sot shënohet Dita ndërkombëtare e grave rurale në Maqedoni

Nën organizimin e Federatës së Fermerëve dhe Rrjetit për Zhvillim Rural sot në në fshatin e Manastirit, Mogilla, do të shënohet 15 tetori –...

Lajmet e fundit