Ballina Etiketimet Greke

Etiketim: greke

Shqiptari i Ushtrisë greke, që bëri shqiponjën me duar: Jam penduar,...

Mediat greke kanë publikuar një intervistë të dhënë për televizionin “Star’, me njërin prej ushtarëve shqiptarë që bëri simbolin e shqiponjës dykrenare. Ai ka kërkuar...

Pavllopulos: Maqedonia është një dhe është greke

Maqedonia është një dhe është greke, e përsëriti qëndrimin e tij presidenti grek Prokolis Pavlopulos, këtë herë nga ceremonia në Kostur, ku u shpall...

Lajmet e fundit