Ballina Etiketimet Gruaja e donald trump

Etiketim: gruaja e donald trump

Trump s’do t’i sulmonte kurrë gratë, thotë gruaja e tij

Melania Trump tha se burri i saj është “zotëri i nderuar” dhe se gratë që e kanë akuzuar për sulme seksuale, gënjejnë, transmeton REL. Ajo...

Lajmet e fundit